reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Australská dívčí hudební skupina chce dobýt evropský trh?

Srp 12, 2018 | Nejnovější

reklama

Australská dívčí skupina Sustain & Decay chce dobýt hudební trh se svým zajímavým projektem. Používá pro dívky neobvyklé nástroje – například elektrickou kytaru či groovebox a evropskému hudebnímu trhu chce nabídnout i zajímavé zpracování doprovodných obrazových materiálů k vydané hudbě.

Nesnaží se hudební trh obohatit obvyklými popovými melodiemi a texty, přesto jsou na tuto hudební skupinu kladné reakce a lidé tento projekt vítají a chválí. Témata jejich skladeb se dotýkají každodenního života, jedná se o vlastní skladby, což považuje skupina za důležité vzhledem k velkému výskytu tzv. coverů (převzatých skladeb, které jiní interpreti prezentují). Některé z jejich skladeb byly obohaceny i dívčím rapem.

V rámci svého evropského koncertování tato hudební skupina spolupracovala v anglickém Manchesteru i ve skotském Glasgow s rapperkou známou pod pseudonymem SharkaSs, která stejně jako tato hudební skupina podporuje LGBT aktivity a lásku k opačnému pohlaví. Hudební skupina vystupovala nejen v klubech, ale i na ulicích v rámci tzv. buskingu. Jednu dobu se vyskytovala i v Praze, momentálně sídlí ve skotském Glasgow, kde zvažuje své plány do budoucna a soustředí se na svůj rozvoj.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama