reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Anond Performance: Salon, kde auta opravdu milují

Bře 8, 2021 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Jen máloco se dá dělat bez vášně a lásky. Anond Performance je firma, kde auta opravdu milují a také díky tomu patří mezi nejlepší společnosti, které se zaměřují luxusních a supersportovních značek. Zákazník si zde může vybrat z nepřeberného množství služeb a vždy odchází spokojen.

Někde vám auto prodají. Jinde ho od vás koupí. Jinde ho umyjí a opraví. A tak dále. Olomoucká společnost Anond Performance je však místem, kde můžete mít vše na jedné jediné adrese. S výběrem vozu vám zde poradí, zajistí kontrolu před koupí, auto vám dovezou, zařídí třeba i polepy či profesionální fotografování. Součástí je i vysoce profesionální servis nebo výkup vozu, který chcete vyměnit za nový model. Samozřejmě se bavíme o luxusních značkách jako je Ferrari, Lamborghini, McLaren, Aston Martin, Bentley, Porsche a další. „Naším cílem je spokojený zákazník od A do Z. Tak k tomu u nás přistupujeme,“ usmívá se spolumajitelka Anond Performance Jana Piechulová.

Před pár dny se v nádherných prostorách nově otevřeného showroomu Anond Performance, jehož součástí je i největší showroom kol, konalo velmi zajímavé focení pro PFB Concept Store. Kromě luxusních aut byly k vidění i krásné ženy. Což k sobě neodmyslitelně patří. Gabriela Gášpárová, Nikol Uhlířová, Lea Šteflíčková a Lenka Pechová. A bylo se opravdu na co koukat!

Foto: Klára Psotková
Místo focení: Anond Performance
Styling: Adam Grmolec
Make-up: Mua – beglamwithelie
Oblečení a spodní prádlo: PFB Conecpt store 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama