reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Americké krásky seženete i v Česku a na Slovensku! Víme kde!

Lis 22, 2016 | Nejnovější

reklama

Společnost United Cars & Services s.r.o.spadajíci do skupiny „Charouz“ je nově výhradní autorizovaný importer těchto tří amerických značek pro Českou a Slovenskou republiku. O spokojenost zákazníků se stará odborně vyškolený profesionální tým s více než desetiletými zkušenostmi s vozy těchto značek.

Společnost sídlí na adrese: 101 00 Praha 10, Přípotoční 1519/10a, kde má nejen prodejní showroom, ale také perfektně vybavené servisní zázemí, včetně skladu náhradních dílů, vše splňující náročné standardy uvedených tří značek.

Aktuální nabídka obsahuje nejen většinu modelů americké luxusní značky Cadillac, z nichž velmi oblíbené jsou modely ATS a CTS, ale zejména jedno z nejmohutnějších a nejluxusnějších SUV světové produkce – Escalade, včetně jeho prodloužené verze, kterou je v České republice už majetkem řady příznivců těchto amerických supervozů.

Velkou lahůdkou v nabídce je kultovní americká sportovní ikona Chevrolet Corvette, dodávaná ve všech verzích, včetně supersportu Corvette C7 Z06, s motorem o výkonu 659 k, dosahující největší rychlosti 330 km/h.

Naprostou novinkou u nás i v Evropě je nejnovější verze další klasické americké legendy – muscle-caru Chevrolet Camaro, jehož začátky sahají až do roku 1966. Tuto, už 50 let žijící, stále zdokonalovanou a nepřehlédnutelnou ikonu, společnost nabízí v nejnovějším provedení páté generace, kterou charakterizuje elegantní i náležitě dravý design a pohání buď turbomotor o výkonu 276 k, nebo klasický osmiválec 6,2 l, s výkonem 450 k. Ceny začínají od 1 113 000,- Kč (vč. DPH) za 2,0 Turbo a od 1 281 000,- Kč (vč. DPH) za V8. A všichni se těšíme na další novinku Chevrolet Camaro LM1.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama