reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Pro 12, 2019 | Nejnovější

reklama

Vánoce jsou těmi nejkrásnějšími svátky v roce, mnohdy ale hodně uspěchané. Pojďte se na chvíli zastavit, načerpat krásnou vánoční atmosféru Kostela sv. Šimona a Judy v Praze z koncertu Josefa Vágnera, který se bude konat od 20 hod 16. prosince. Výtěžek z koncertu jde na Obědy pro děti, který letos taktéž podpořila Metallica. Počet vstupenek je omezen, a tak na nic nečejte!

Těsně před Vánoci se snažíme stihnout vše, co jsme téměř za celý rok nestihli, a to od velkého úklidu, až po setkání se všemi přáteli. Pojďte ale spojit příjemné s užitečným. Vydejte se s přáteli, rodinou či s kolegy na dechberoucí koncert Josefa Vágnera a dětského pěveckého sboru Coro Piccolo za doprovodu kapely Klasix. Výtěžek z koncertu poputuje na dobrou věc. Během něj bude předán Women for Women o.p.s. šek s vytěženou částkou na podporu jejich projektu Obědy pro děti, kdy pomáhají se školní stravou dětem ze sociálně slabších rodin.

Na tomto koncertě proběhne i křest nejnovější Vánoční desky Josefa Vágnera. Těšit se můžete na ty nejkrásnější sváteční melodie, autorskou hudbu, světové hity a koledy. A tak na nic nečekejte, počet lístků je omezen a jsou k dostání na www.tiketportal.cz

Kdy? v 20:00 v pondělí 16. prosince
Kde? Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní 1, Praha 1
Cena? od 290 Kč
Kde koupím? www.tiketportal.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama