reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 30.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jágrova kočka ráda sportovce! Jarda není zdaleka první, s kámoškou lovila i v Kozičce!

Led 7, 2017 | TOP

reklama

Pohádkově bohatý JAROMÍR JÁGR (43) si plnými doušky užívá nejen slunného angažmá na Floridě, ale i nové lásky. Jenže se zdá, že není prvním sportovcem v náručí sličné modelky VERONIKY KOPŘIVOVÉ (24). Co je vlastně chtivá blondýna zač?

Kadeřnice z Teplic se neúspěšně pokoušela získat titul Česká Miss 2012, který nakonec získala Tereza Chlebovská. Ta nakonec sbalila bohatého fotbalistu Pavla Kadeřábka a vypadá to, že pro svou soupeřku se stala ve vyhledávání úspěšných sportovců vzorem. Cesta k srdci Jaromíra Jágra byla totiž zdlouhavá a občas se jí tam připletl nějaký ten čutálista či hokejka. Že by náhoda? Podle našich informací nikoliv. Často s kamarádkami navštěvovala bary, kam rádi zašli na drink i sportovci a hledali rozptýlení.

Tam se měla seznámit i s fotbalisty Matějem Vydrou či Janem Rajnochem. Jenže ani s jedním jí to nevyšlo, tak radši přesedla z trávníků na ledovou plochu. Měla zkoušet štěstí u extraligového útočníka Jana Bojera. Ani to nemělo happy end. Jenže teď může jásat, že jí to ani s jedním nevyšlo, když jí osud (nebo tomu sama trochu napomohla) přihrál právě nejvyhledávanější partii Jaromíra Jágra. To už je pane liga. Teď zbývá mu jen pořádně pomotat hlavu a dostat ho do chomoutu, když už s ním v Miami žije.

Musíme doufat, že to není další vyčůraná zlatokopka, která, když vidí míč či puk, tak už jí vlhnou kalhotky. Byla by škoda, aby ho dostala do spárů holka z „Kozičky“. Ale co my víme, třeba s ním má Verča jen ty nejryzejší úmysly…

Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama